Edm Bilişim, EDM-KEP ismi ile tescil ettirdiği KEP hizmeti için BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu) tarafından KEPHS (KEP Hizmet Sağlayıcı) olarak yetkilendirilmiştir.


Kurumsal KEP Hizmetleri

EDM-KEP ile kurumunuzun sözleşme gönderimlerini, bordro ve fatura gönderimlerini, hesap mutabakatlarını, belge paylaşımlarını, maaş ödeme talimatlarını ve yazışmalarını KEP aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmet, karşı tarafa iletilen belge ve/veya yazışmaların yasal ve güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayacaktır.


Bireysel KEP Hizmetleri

Bireysel EDM-KEP hesabınızı e-ticaret işlemlerinizde, online alışveriş yaparken siparişlerinizde, banka talimatlarınız, başvuru, dilekçe, kredi kartı hesap özeti dökümleriniz, ihtar/ihbar, sözleşme, tebligat ve ihale teklifleri gibi alanlarda kullanabilirsiniz.


Neden EDM-KEP kullanmalıyım?


Başvuru Kolaylığı

KEP hesabınız dakikalar içinde kullanıma hazır!

Bireysel başvurularınızı online olarak e-imza veya mobil imza ile yaparsanız dakikalar içinde KEP hesabınız açılır ve kullanmaya başlarsınız.


Yerinde Başvuru Hizmeti

Başvuru evraklarını doldurmanıza yardımcı olmak için adresinize gelmemizi isterseniz, başvuru sayfasından Yerinde Başvuru talebinde bulunabilir veya mesai saatleri içerisinde Çağrı Merkezimizi (+90 850 723 63 36) arayabilirsiniz.

Maksimum Güvenlik

KEP Hizmeti, sıradan bir e-posta sisteminin de ötesinde güvenlik gerektirir. Bu sebeple KEP Hizmet sağlayıcınızı seçerken iyi düşünün. EDM-KEP sistemi, pek çok yerli ve yabancı finans kuruluşuna da hizmet veren özel veri merkezinde güvenli bir şekilde yer alır.


Edm KEP, bilgi güvenliği, iş sürekliliği ve kişisel verilerin korunması standartları ve KEP ile ilgili yasal düzenlemelere uygun olarak tüm fiziki ve elektronik ortam güvenlik tedbirlerini en üst düzeyde alır.


Güvenlik politika ve süreçlerimize ilişkin detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

EDM-EYP

EDM-EYP, T.C. Kalkınma Bakanlığının belirlediği teknik rehbere uygun olarak geliştirilmiş bir Elektronik Yazışma Paketi (EYP) oluşturma, görüntüleme ve imzalama uygulamasıdır.


EDM-EYP ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Toplu İleti Gönderimi

"Toplu İleti Gönderim Hizmeti"ni kullanarak ekstre, bordro gibi toplu KEP iletisi gönderim işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.


Akış Yönetimi

Akış Yönetiminde akış adımları ve her bir adımda onay verecek işlem yetkilileri tanımlanabilir.


Gönderilecek iletiler şablon olarak hazırlanabilir ve akış üzerinde son adımdaki kullanıcı tarafından imzalanarak gönderilebilir.

İşlem Yetkililerinin Yönetimi

KEP hesabınızı kullanmaya yetkili alt işlem yetkililerini KEP portalden tanımlayabilir ve bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

Google Chrome Eklentisi ile E-imza Kullanımı

EDM-KEP, Chrome ve Chrome tabanlı tarayıcı (ör. Yandex.Browser ) kullanırken imzalama yapabilmek için bir eklenti sağlamaktadır. Tarayıcıya eklenen bu eklenti ile kullanıcı girişi ve imzalama işlemi yapılabilmektedir.


Eklenti kurulumu ve kullanımı ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

EDM-KEP Masaüstü E-imza Uygulaması

EDM-KEP, Chrome eklentisine ek olarak, tarayıcı bağımsız olarak çalışan bilgisayarınıza kuracağınız bir imzalama uygulaması da sunmaktadır.


Bu uygulama ile tarayıcı kısıtı olmaksızın kullanıcı girişi ve imzalama işlemleri yapılabilmektedir.


Uygulama kurulumu ve kullanımı ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mobil İmza

Cep telefonu hattınız hangi operatörden olursa olsun, EDM-KEP’ e giriş veya ileti imzalamak için mobil imza kullanabilirsiniz.


EDM-KEP tüm GSM operatörleri ile mobil imza kullanım imkanı sunan tek KEP Hizmet sağlayıcıdır.

Entegrasyon Web Servisi

Sağladığımız web servisler ile kendi uygulamanızı EDM-KEP ile entegre ederek uygulama kullanıcınızın kep hesabındaki iletileri ve delilleri listelemesini, taslak veya imzalanmış KEP iletisi göndermesini sağlayabilirsiniz.

Basit ve Hesaplı Tarifeler

Karmaşık, kullanmadan biten, ihtiyaç olmayanı satın almaya zorlayan paket ve tarifeler yerine anlaşılır, tüketiciyi koruyan ve hesaplı tarifeler hazırladık.


Ödeme sistemimiz esas olarak kontörlüdür. Ücretli hizmetlerimizi kullanabilmek için ihtiyacınıza uygun kontör paketi satın almanız gereklidir. Ancak satın aldığınız kontör paketlerini hesabınız aktif olduğu süre boyunca kullanabilirsiniz, belli bir süre sonunda geçersiz kalmaz.


Faturalı ödeme sistemi kullanmak isteyen büyük ölçekli gönderim ve alım yapan müşterilerimiz öncelikle bizimle iletişime geçmelidir.

Modern ve Kullanımı Kolay Arayüz

Edm KEP her zaman modern tasarım trendlerini takip etmekte ve kullanım kolaylığına önem vermektedir. Mobil, tablet veya masaüstü her türlü cihaza uyumlu tasarımı ile EDM-KEP’ i kolayca kullanabilirsiniz.


EDM-KEP’ te kullanıcı girişi, yönetmeliklerin elverdiği en kolay şekilde, güvenlikten ödün vermeden yapılmaktadır.


Çağrı Merkezi - +90 850 723 63 36

Sorularınız ve sorunlarınız için +90 850 723 63 36 nolu Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

İletişim

Tüm sorularınız, sorunlarınız ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.


Hesaplı KEP adresi için...

Türkiye'nin geneline dağılmış bayi ağı ile “Yerinde Başvuru Hizmeti” alabilirsiniz.


HEMEN BAŞVUR